Darmowy internet od Orange! Wyślij bezpłatnego SMSa i otrzymaj pakiet 1 GB

mm Kamil Lewicki Newsy 2016-01-30

orange-logo-asdasda

Internet w smartfonie to rzecz niezbędna i o ile jeszcze 2 lata temu można było bez niego żyć, tak teraz telefony sporo tracą na funkcjonalności, jeśli nie mają zapewnionego stałego dostępu do Sieci. Przekrój ofert operatorów i pakietów na rynku jest naprawdę szeroki, lecz gdzie można coś wypróbować i nic za to nie zapłacić? Odpowiedź jest prosta: w Orange.

Pomarańczowy operator szykuje przyjemną promocję na luty. W dniach 01.02-08.02 możliwa będzie aktywacja pakietu internetu kompletnie za darmo. W ramach tej promocji dostaje się 1 GB na okres 7 dni licząc od dnia następującego po dniu aktywacji. Z oferty mogą skorzystać wszyscy abonenci ofert na kartę Orange oraz abonenci ofert Zetafon oraz Minutofon.

„Internet za darmo na próbę” pozwala korzystać z Sieci z pełną prędkością. Niewykorzystane megabajty nie przechodzą do żadnego dalszego okresu rozliczeniowego ani nie dodają się do innych pakietów. Przepadają one wraz z upływem ważności pakietu, po 7 dniach. Jak skorzystać?

By skorzystać z promocji wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści TAK na nr 80104. Pakiety zostanie przyznany w ciągu 24 godzin. Ważne jest, by zrobić to w dniach 01.02-08.02. Kod poza tym wyznaczonym terminem nie będzie działać. Na każdy numer przypada oczywiście jeden pakiet, nie jest zatem możliwe sumowanie gigabajtów z niezliczonej ilości wysłanych SMSów.

Trzeba przyznać, że Orange coraz bardziej zachęca klientów do skorzystania z ich oferty. Ich ostatnia akcja 14 GB + no limit za 30 zł to niejako strzał w dziesiątkę i potrzeby rynku. Czekamy na jakieś ruchy konkurencji!

źródło: Orange • mikrus

  korzystaliście z tego darmowego neta od aero2? warto?

  • pakierhakierxd

   Trochę wolny bo 512 ale da się przeżyć ,gorzej że musisz co godzinę captchę wpisywać 😛

   • mikrus

    dla mnie taka predkosc jest ok 🙂 a captcha to chyba nie jest jakis wielki wysilek jak nie musisz za to nic placic, nie?

 • sosite

  1 GB neta, za darmo, wof… Jak to dobrze, że już nie muszę się użerać z żadnym operatorem ze „świętej kwarty” 😀

 • Podziękował za info!

 • NarestoN

  Wyślij sms na numer 80104 o treści TAK aby zobaczyć jak Orange ściąga klientów.