orange-logo-asdasda

Internet w smartfonie to rzecz niezbędna i o ile jeszcze 2 lata temu można było bez niego żyć, tak teraz telefony sporo tracą na funkcjonalności, jeśli nie mają zapewnionego stałego dostępu do Sieci. Przekrój ofert operatorów i pakietów na rynku jest naprawdę szeroki, lecz gdzie można coś wypróbować i nic za to nie zapłacić? Odpowiedź jest prosta: w Orange.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

Pomarańczowy operator szykuje przyjemną promocję na luty. W dniach 01.02-08.02 możliwa będzie aktywacja pakietu internetu kompletnie za darmo. W ramach tej promocji dostaje się 1 GB na okres 7 dni licząc od dnia następującego po dniu aktywacji. Z oferty mogą skorzystać wszyscy abonenci ofert na kartę Orange oraz abonenci ofert Zetafon oraz Minutofon.

 

„Internet za darmo na próbę” pozwala korzystać z Sieci z pełną prędkością. Niewykorzystane megabajty nie przechodzą do żadnego dalszego okresu rozliczeniowego ani nie dodają się do innych pakietów. Przepadają one wraz z upływem ważności pakietu, po 7 dniach. Jak skorzystać?

 

By skorzystać z promocji wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści TAK na nr 80104. Pakiety zostanie przyznany w ciągu 24 godzin. Ważne jest, by zrobić to w dniach 01.02-08.02. Kod poza tym wyznaczonym terminem nie będzie działać. Na każdy numer przypada oczywiście jeden pakiet, nie jest zatem możliwe sumowanie gigabajtów z niezliczonej ilości wysłanych SMSów.

 

Trzeba przyznać, że Orange coraz bardziej zachęca klientów do skorzystania z ich oferty. Ich ostatnia akcja 14 GB + no limit za 30 zł to niejako strzał w dziesiątkę i potrzeby rynku. Czekamy na jakieś ruchy konkurencji!

 

źródło: Orange

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.