[AKTUALIZACJA] CyanogenMod przemówi nowym głosem: Hi, I’m Cortana

1 minuta czytania
Komentarze
maxresdefault

CyanogenMod wyróżnia się wieloma aspektami. Użytkownicy decydują się na niego nie tylko z powodu szybszego działania, ale również za sprawą nowych opcji pozwalających jeszcze bardziej spersonalizować smartfona. Teraz być może znalazł się kolejny powód, dla którego CyanogenMod zagości na większej ilości telefonów. Hi, I’m Cortana.

Siri, Google Now, Cortana. Każdy ma swoje, lecz każdy chce cudze. Przynajmniej spróbować. Microsoft wciąż pracuje nad swoją wersję asystenta, jednakże już możemy powiedzieć, gdzie się znajdzie. Cyanogen już od jakiegoś czasu chciał zastąpić Google Now w swojej wersji systemu i właśnie przyszła na to pora. W wersji CyanogenMod Cyanogen OS 12.1 Cortana będzie już preinstalowaną aplikacją. Oznacza to, że nic nie trzeba dodatkowo instalować. Włączasz – korzystasz.

Pod znakiem zapytania stoi poziom zaawansowania Cortany na CyanogenOS 12.1. Z biegiem czasu pewnie będą pojawiać się kolejne aktualizacje. To jednak i tak dla Cyanogen dobry znak i pole do popisu. A Wy, którego asystenta lubicie najbardziej?

[AKTUALIZACJA]

We wpisie pojawił się oczywiście błąd. Chodzi o Cyaogen OS 12.1 , a nie CyanogenMod. Mamy nadzieję, że wybaczie ?

źródło: Phone Arena

Motyw