Acer-Iconia-One-8W Las Vegas trwają aktualnie targi elektroniczne CES 2016. Producenci jak co roku mają okazję błysnąć przed wszystkimi i pokazać się  z jak najlepszej strony. Tym razem padło na Acera, który rynek tabletów chce uzupełnić bardzo ciekawych, a przede wszystkim bardzo atrakcyjnym cenowo modelem.

 

Acer zapowiedział właśnie nowy tablet. Świeżutki model należy do rodziny Iconia One. Posiada 8 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Napędzany jest przez czterordzeniową jednostkę MediaTek wspierają przez 1 GB RAM. Użytkownik dostaje 16 GB pamięci wewnętrznej rozszerzalnej do 128 GB przy pomocy kart microSD. Urządzenie cechuje się dwoma aparatami – 5 oraz 2 megapikselowa matryca. Pracuje na Androidzie Lollipop w wersji 5.1 i zapewnia czas pracy około 9 godzin.

 

Acer-Iconia-One-8 (1)

 

Acer Iconia One 8 ostał wyceniony na 99,99 dolarów. Cena nie tylko adekwatna do proponowanych parametrów, ale również zachęcająca do korzystania z tabletu w niewymagających dużej mocy obliczeniowej sytuacjach jak np. sprawdzenie poczty czy surfowanie po Sieci.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.