Kolejna świąteczna promocja w Google Play! Niestety tym razem jest pewien haczyk…

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
Google Play Sale

 
Ostatnio pisaliśmy o ciekawej wyprzedaży w Google Play. Przecenionych było wiele programów i jeszcze więcej wspaniałych gier. Znaczną część z nich nadal możecie kupić po obniżonej cenie. Zobaczcie które: KLIK!
 
To jednak nie wszystko co przygotował gigant. Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, firma zaskoczyła nas kolejną wyprzedażą. Tym razem oferta dotyczy fanów muzyki. Każdy album, który sobie wybierzecie w Google Play kupicie za połowę ceny! Chcecie nową płytę Adele w wersji elektronicznej? Dostaniecie ją za jedyne $5,49, a Taylor Swift „1989” za $6,25. Trzeba przyznać, że spółka naprawdę rozpieszcza użytkowników w te święta. Promocja trwa do 4 stycznia. Niestety jest pewien haczyk. Jest ona dostępna tylko dla mieszkańców Australli, Brazylii, Kanady, Niemiec, Francji, Japonii, Meksyku, Rosji, Wielkiej Brytanii i USA. Polska tym razem została pominięta.
 
Na pocieszenie, pamiętajcie, że ta oferta >KLIK obowiązuje też w naszym kraju i warto z niej skorzystać, gdyż ceny są kuszące.
 
źródło: phonearena, google play
Samsung Galaxy S6 w niższej cenie

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy