Firma Samsung zaprezentowała na MWC telefon o nazwie Samsung Beam (nazwa kodowa to Halo). Telefon działa na systemie operacyjnym Android 2.1 wraz z nakładką TouchWiz w wersji 3.0. Cechą wyróżniającą ten telefon od innych jest wbudowany projektor pico z 6 lumenami. Samsung twierdzi, że TouchWiz który znajdziemy w Beam’ie jest niemal identyczny do tego z Bada, tylko z małymi różnicami. Ludzie używający tych dwóch urządzeń twierdzą, iż były one identyczne i nie są w stanie ich odróżnić.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Osobiście myślę, że zwykłym „szarym” obywatelom nie przyda się ta funkcja jaką jest projektor zbytnio lecz może być świetnym „bajerem”. Za to klienci biznesowi z pewnością będą zadowoleni z tej funkcji.

 

Dane dotyczące telefonu:

– system Android 2.1,

– nakładka TouchWiz 3.0,

– projektor pico 5 megapixeli,

– wyświetlacz 3,7 cala,

– technologia Super AMOLED,

– 8 megapixelowy aparat,

– Bluetooth 2.1,

– wejście na słuchawki 3,5,

– WiFi 802.11b/g/n,

– A-GPS,

– 16GB wbudowanej pamięci,

– DLNA.

 

Samsung Beam [misiekmr] leży

 

Źródło: engadget.com

misiekmr