Europejczycy z LG G4 dostają Marshmallow – Polacy nie są już osamotnieni

1 minuta czytania
Komentarze
lg-g4-35

W tym roku LG było wyjątkowe dla Polaków, gdyż nie tylko Korea Południowa mogła na długo przed resztą świata cieszyć się Androidem 6.0 Marshmallow, ale także właśnie użytkownicy z naszego kraju, którzy zdecydowali się na zakup flagowego smartfonu tej firmy.

Jednak nic nie trwa wiecznie, a w tym wypadku to bardzo dobra wiadomość, gdyż Koreańczycy rozszerzają dostępność Marshmallow dla G4 na całą Europę. Teoretycznie ta informacja nie powinna nas dotyczyć, ale doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkie smartfony oferowane w Polsce pochodzą z naszej dystrybucji. Paczka nowego oprogramowania waży 1,55 GB i zawiera wszystkie nowości wprowadzone przez Google razem z najnowszym „Robocikiem”. Dodatkowo LG usprawniło KnockCode czy też pozmieniało kilka nazw różnych funkcji – pełną listę zmian znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Aktualizacja dostępna jest poprzez LG Bridge i tym samym Stary Kontynent dla Koreańczyków ewidentnie jest jeszcze znaczącym rynkiem – szkoda, że inni producenci powoli o nas zapominają ukierunkowując się na rynki wschodzące.

Jeśli jesteście ciekawy czy i kiedy Wasz smartfon zostanie zaktualizowany do Androida 6.0 Marshmallow do odsyłam do odpowiedniego wpisu: Klik!

Motyw