CyanogenMod zmierza na OnePlus 2 – razem z Marshmallow

Newsy

OnePlus 2 ssss

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

OnePlus nie spieszy się z aktualizacjami. Ich autorski system OxygenOS ma swoje zalety, ale też i wady. Według mnie największa jest to, że muszę czekać na Androida 6.0 Marshmallow kilka miesięcy. Na szczęście niedługo może się to zmienić za sprawą CyanogenMod.

 

Pierwszy smartfon Chińczyków miał oficjalne wsparcie od cyjanowych programistów, co dla wielu było ogromną zaletą. Niestety, OnePlus 2 już nie może pochwalić się CyanogenMod. Do czasu, niedługo może się to zmienić za sprawą ujawnionych kodów na Github. Zdradziły one prace przygotowawcze, które pozwolą użytkownikom tego smartfonu cieszyć się nową wersją oprogramowania. Osobiście wiele złego samemu Oxygen OS nie mogę zarzucić – jest to po prostu czysty Android z kilkoma autorskimi dodatkami od OnePlus. Tym samym jeszcze bardziej się dziwię, że chińscy programiści nie są w stanie sprawnie aktualizować swoich… trzech smartfonów.

 

Jednak na koniec wróćmy jeszcze do CyanogenMod na OnePlus Two. Według Github pojawią się dwie wersje: 12.2 i 13, co oczywiście oznacza Lollipopa oraz Marshmallow. W takim razie jakimi modelami jeszcze Cyanogen Inc. powinien się zająć?

 

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x