CyanogenMod zmierza na OnePlus 2 – razem z Marshmallow

1 minuta czytania
Komentarze
OnePlus 2 ssss

OnePlus nie spieszy się z aktualizacjami. Ich autorski system OxygenOS ma swoje zalety, ale też i wady. Według mnie największa jest to, że muszę czekać na Androida 6.0 Marshmallow kilka miesięcy. Na szczęście niedługo może się to zmienić za sprawą CyanogenMod.

Pierwszy smartfon Chińczyków miał oficjalne wsparcie od cyjanowych programistów, co dla wielu było ogromną zaletą. Niestety, OnePlus 2 już nie może pochwalić się CyanogenMod. Do czasu, niedługo może się to zmienić za sprawą ujawnionych kodów na Github. Zdradziły one prace przygotowawcze, które pozwolą użytkownikom tego smartfonu cieszyć się nową wersją oprogramowania. Osobiście wiele złego samemu Oxygen OS nie mogę zarzucić – jest to po prostu czysty Android z kilkoma autorskimi dodatkami od OnePlus. Tym samym jeszcze bardziej się dziwię, że chińscy programiści nie są w stanie sprawnie aktualizować swoich… trzech smartfonów.

Jednak na koniec wróćmy jeszcze do CyanogenMod na OnePlus Two. Według Github pojawią się dwie wersje: 12.2 i 13, co oczywiście oznacza Lollipopa oraz Marshmallow. W takim razie jakimi modelami jeszcze Cyanogen Inc. powinien się zająć?

źródło: GSMArena

Motyw