Sony wynagradza wiernych marce Xperia!

Newsy

sony xperia z5 compact premium fadkoaskldaslkd

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Po raz kolejny w historii japoński koncern Sony postanowił nagrodzić wiernych użytkowników smartfonów Xperia, którzy zdecydują się na zakup któregoś z najnowszych, wyposażonych w superszybki, 23 MPx aparat smartfonów: Xperii Z5, Z5 Compact lub Z5 Premium. Dodatkow do spełnienia jest prosty warunek: aby wziąć udział w akcji wystarczy posiadać smartfon firmy Sony zakupiony przed 30 czerwca 2014 roku.

 

Sony_kolaz-6b97edfa42378edacb9bf39fbb9d0754-605x605

 

Osoby spełniające powyższe warunki mogą otrzymać zupełnie bezpłatnie etui z ikonami kina Sony, a konkretniej z wizerunkami aktorów grających rolę Jamesa Bonda. Wybrać można spośród etui z wizerunkiem:

  • Daniela Craiga
  • Pierce’a Brosnana
  • Rogera Moore’a
  •  George’a Lazenby
  •  Seana Connery
  • Timothy Daltona.

 

 

Autorem grafik jest Andrzej Pągowski. Aby uzyskać darmowe etui wystarczy zarejestrować się w promocji korzystając z aplikacji Xperia Lounge, a następnie w prostych krokach zamówić etui na tej stronie: www.sonymobile.com/upolujxperia. Promocja trwa do końca roku. Choć flagowe Xperie charakteryzują się wysokiej jakości obudową powstałą z połączenia metalu i szkła i zwyczajnie szkoda chować je nawet w najlepsze etui to czasem sytuacja wymaga od nas dodatkowego zabezpieczenia smartfonu. Darmowe etui od Sony może być dobrym rozwiązaniem jako, że wygląda podobnie do tego, jakie latem otrzymywali posiadacze poprzednich modeli z rodziny Xperia.

 

 

Źródło:blogs.sonymobile.com/pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x