Qualcomm będzie miał poważną konkurencję ze strony Sony i LG?

Newsy

LG i Sony
Po raz kolejny, świat obiegły informacje, że LG pracuje nad swoim własnym procesorem, który w końcu może będzie zasilał flagowce tej firmy. Przypomnijmy, że firma wydała już wcześniej chipset o nazwie Odin, zasilający między innymi mało znany LG Liger. Potem pojawił się Nuclun zainstalowany w odmianie LG G3. Na próżno jednak szukać tego podzespołu w popularnych, topowych urządzeniach firmy. Wczorajsze plotki dodatkowo potwierdziły krążące po sieci newsy, jakoby projekt miał się rozwinąć w postaci Nuclun 2, który ma być zaprojektowany przez Koreańczyków, a wyprodukowany przez Intel i TSMC. Dodatkowo pojawiła się też garść nowych wiadomości.

Prawdopodobnie także Sony jest zainteresowane stworzeniem procesora, którego będzie umieszczało w swoich smartfonach. Szczegóły i proces zaawansowania prac nie jest jednak znany. Pewne jest jednak to, że musi minąć długi okres czasu, zanim zobaczymy te podzespoły w serii Xperia.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Warto zauważyć, że większość firm z czołówki udziału w rynku posiada swoje własne chipsety (Apple, Samsung, Huawei). Być może pozostałe spółki upatrują w tym klucz do sukcesu?

źródło: digitimes


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x