Alkotel TeXet 9747 – JellyBean za 289 USD

Newsy

alkotel-texet-9747

Dobre tablety w przystępnej cenie możemy znaleźć nie tylko w Państwie Środka, ale jak się okazuje również za naszą wschodnią granicą. W Rosji jest bowiem sprzedawany tablet Alkotel TeXet TM-9747, który wydaje się być niezłym urządzeniem. Przypatrzmy się mu nieco dokładniej.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Ekran urządzenia ma wielkość 9,7 cala i rozdzielczość 1024×768 pikseli oraz jest wykonany w technologii IPS. Procesorem zamontowanym w tablecie jest Rockchip 3066 – dwurdzeniowa jednostka o taktowaniu 1,6 GHz. Oprócz tego w specyfikacji odnajdziemy GPU Mali-400, 1 GB RAM, 8 GB wbudowanej pamięci, slot microSD, aparat 2 Mpx, kamerkę VGA, WiFi 802.11 b/g/n i baterię 5500 mAh. Urządzenie posiada metalową obudowę grubości 9,3 mm. TeXet pracuje na Androidzie 4.1 JellyBean z dostępem do Google Play.

Minusem dla wielu osób może być cena, wynosząca aż 289 USD. Uważacie, że jest ona uzasdniona?

Źródło: tablet-news


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x