Kolejny producent podał oficjalną listę aktualizacji do Androida Marshmallow

Newsy

ASUS-Logo-2_1

 
Od jakiegoś czasu po Internecie krążą mniej i bardziej oficjalne listy aktualizacji smartfonów do wersji 6.0. Sukcesywnie kolejni producenci potwierdzają, które urządzenia otrzymają Androida Marshmallow. Teraz przyszła kolej na Asusa.
 
Według firmy, aktualizację otrzymają: PadFone S (PF500KL), ZenFone Selfie (ZD551KL), ZenFone 2 (ZE550ML i ZE551ML), ZenFone 2 Deluxe (ZE551ML), ZenFone 2 Laser (ZE500KG, ZE500KL, ZE550KL, ZE600KL, ZE601KL). Nie wiadomo czy Tajwańczycy zamierzają dodać więcej smartfonów do powyższej listy w późniejszym czasie. W przypadku wymienionych produktów, ważna jest nazwa kodowa (spółka wyróżnia dwa urządzenia o nazwie ZE551ML).
 
Ponadto nadal niestety nie podano informacji o możliwych terminach update’u. Jednak prawdopodobnie możecie zapomnieć, o skorzystaniu z najnowszego dobrodziejstwa od Google jeszcze w tym roku.
 
źródło: gsmarena

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x