Android Marshmallow dla OnePlus One i OnePlus Two już niedługo

1 minuta czytania
Komentarze
oneplus one logo

Jeśli jesteście posiadaczami któregoś ze smartfonów OnePlus, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Pierwsze dwa smartfony tego producenta – OnePlus One i OnePlus Two dostaną aktualizację do Androida Marshmallow już w pierwszym kwartale 2016. OnePlus X będzie musiał jednak poczekać trochę dłużej.

OnePlus One dostanie Androida Marshmallow jako pierwszy. Cyanogen właśnie pracuje nad następną wersją swojego oprogramowania, które właśnie będzie oparte na najnowszym Androidzie. OnePlus oferuje oczywiście również OxygenOS, ale akurat ten OS dostanie Marshmallow w  późniejszym okresie.

Następny w kolejce jest oczywiście OnePlus 2. Oxygen, z którego mają przyjemność korzystać użytkownicy OnePlus Two mogą spodziewać się aktualizacji do Marshmallow również w pierwszym kwartale 2016. Dokładna data nie jest znana, ale spodziewamy się, że nastąpi to pod koniec stycznia.

Najnowszy model spod szyldu OnePlus, czyli model X również dostanie Androida Marshmallow, ale w późniejszym terminie. W tym przypadku źródła informują, że Marshmallow na OnePlus X zagości w drugim kwartale przyszłego roku.

Źródło: gsmarena

Motyw