Ważna aktualizacja Xposed – wsparcie dla Marshmallow już jest!

1 minuta czytania
Komentarze
xposed framework android 6.0 marshmallow

Czym jest Xposed? Zapewne starym wyjadaczom Androida i fanom modyfikowania swoich urządzeń nie muszę przedstawiać tego, co się kryje pod tą nazwą. Niemniej jednak, w dużym skrócie mowa o modułach, które nie ingerują bezpośrednio w system jak i poszczególne aplikacje, ale pozwalają na naprawdę wiele zmian systemu.

Jednak z pojawieniem się każdej nowej wersji Androida, trzeba liczyć się z tym, że autorzy potrzebują dodatkowego czasu na przystosowanie Xposed pod zmienione biblioteki. Nie inaczej było i tym razem, ale to już koniec sprawdzania cierpliwości użytkowników. Na forum XDA-Developers oficjalnie pojawiło się oświadczenie, że Marshmallow również stoi otworem przed modułami. Więcej informacji znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Mi nie pozostaje nic innego jak jeszcze streścić i ostrzec przed tym, że kompatybilność Xposed z Androidem 6.0 nie oznacza, że wszystkie moduły będą poprawnie współpracować – głównie ze względu na głębsze zmiany w systemie. Oczywiście to bardzo dobra wiadomość, ale zapewne ucieszą się głównie użytkownicy Nexusów, którzy są obecnie najsilniejszą grupą, która może pochwalić się Marshmallow na pokładzie.

W takim razie nie pozostaje nic innego jak wrócić do swoich ulubionych dodatków. Z jakich najchętniej korzystacie i jakie polecilibyście innym użytkownikom Androida?

Motyw