xposed framework android 6.0 marshmallow

 

Czym jest Xposed? Zapewne starym wyjadaczom Androida i fanom modyfikowania swoich urządzeń nie muszę przedstawiać tego, co się kryje pod tą nazwą. Niemniej jednak, w dużym skrócie mowa o modułach, które nie ingerują bezpośrednio w system jak i poszczególne aplikacje, ale pozwalają na naprawdę wiele zmian systemu.

 

Jednak z pojawieniem się każdej nowej wersji Androida, trzeba liczyć się z tym, że autorzy potrzebują dodatkowego czasu na przystosowanie Xposed pod zmienione biblioteki. Nie inaczej było i tym razem, ale to już koniec sprawdzania cierpliwości użytkowników. Na forum XDA-Developers oficjalnie pojawiło się oświadczenie, że Marshmallow również stoi otworem przed modułami. Więcej informacji znajdziecie pod następującym linkiem: Klik! Mi nie pozostaje nic innego jak jeszcze streścić i ostrzec przed tym, że kompatybilność Xposed z Androidem 6.0 nie oznacza, że wszystkie moduły będą poprawnie współpracować – głównie ze względu na głębsze zmiany w systemie. Oczywiście to bardzo dobra wiadomość, ale zapewne ucieszą się głównie użytkownicy Nexusów, którzy są obecnie najsilniejszą grupą, która może pochwalić się Marshmallow na pokładzie.

 

W takim razie nie pozostaje nic innego jak wrócić do swoich ulubionych dodatków. Z jakich najchętniej korzystacie i jakie polecilibyście innym użytkownikom Androida?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.