Motorola nie zawodzi – pierwsze modele dostają Marshmallow, ale czy na pewno?

Łukasz Pająk Newsy 2015-11-13

moto x style motorola lenovo 2015

 

Jak co roku, trwa „mały” wyścig producentów, który według wielu polega na tym, kto ostatni zaktualizuje swoje modele. Na szczęście Motorola taka nie jest i z tego powodu cieszą się konsumenci. Po LG i modelu G4, przyszła pora na kolejne smartfony, które mogą pochwalić się Androidem 6.0 Marshmallow – teoretycznie.

 

W przypadku Motoroli mówimy o dwóch modelach i – o dziwo – jeden z nich nie jest najnowszy. Przede wszystkim zaktualizowana została Moto X Style, a więc flagowy smartfon firmy. Z kolei drugim urządzeniem jest Moto X (2014), co pozytywnie zaskakuje. Oczywiście na razie aktualizacje nie są dostępne na całym świecie, ale w ciągu kilku tygodni ma to się zmienić. Na chwilę obecną jedynie egzemplarze z Brazylii mogą pochwalić się Androidem 6.0 Marshmallow. W takim razie Motorola poniekąd zrehabilitowała się po wpadce związanej z Moto E (2015), która to przestała być wspierana po niecałym roku od jej prezentacji.

 

Jednak w Sieci pojawiają się różne wzmianki, że opisywana wyżej aktualizacja jest poniekąd oszustwem, gdyż waży 4 MB, a zmiany są optyczne. W rzeczywistości jest to wciąż Lollipop. Być może ktoś z Was ma Moto X (2014) lub Style z Brazylii i jest w stanie potwierdzić którąś z powyższych wersji wydarzeń?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x