Samsung Galaxy S7

 
Wcześniejsze plotki na ten temat nie do końca były prawdziwe. Wiele informacji wskazywało, iż nowy flagowiec Samsunga będzie zaprezentowany znacznie wcześniej niż miało to miejsce dotychczas w przypadku rodziny S. W plotkach najczęściej podawany był styczeń jako okres, w którym zobaczymy urządzenie. Następnie mówiło się o początku lutego.
 
Otóż okazuje się, że Samsung Galaxy S7 zostanie pokazany 21 lutego na wydarzeniu w Barcelonie, które firma nazywa (podobnie jak co roku) „Samsung Galaxy Unpacked”. Tradycyjnie nastąpi to przed corocznym Mobile World Conference, które planowane jest na 22 – 25 lutego. Takie informacje podaje @Ricciolo1, który wcześniej niejednokrotnie był odpowiedzialny za trafne przecieki np. dotyczące Sony, więc można tę informację traktować z dużą dozą prawdopodobieństwa.
 
Samsung Unpacked
 
Podsumujmy zatem, co wiemy do tej pory o nowym flagowcu. Koreańczycy zamierzają w nim umieścić procesor Snapdragon 820 i/lub Exynos 8890 (urządzenie może pojawić się w kilku wersjach), 4 GB RAM. Prawdopodobnie zobaczymy też dwie różne wielkości wyświetlacza: 5,2-calowy i 5,8-calowy.
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.