Znamy dokładną datę prezentacji Samsunga Galaxy S7

1 minuta czytania
Komentarze
Samsung Galaxy S7
Samsung Unpacked

 
Wcześniejsze plotki na ten temat nie do końca były prawdziwe. Wiele informacji wskazywało, iż nowy flagowiec Samsunga będzie zaprezentowany znacznie wcześniej niż miało to miejsce dotychczas w przypadku rodziny S. W plotkach najczęściej podawany był styczeń jako okres, w którym zobaczymy urządzenie. Następnie mówiło się o początku lutego.
 
Otóż okazuje się, że Samsung Galaxy S7 zostanie pokazany 21 lutego na wydarzeniu w Barcelonie, które firma nazywa (podobnie jak co roku) „Samsung Galaxy Unpacked”. Tradycyjnie nastąpi to przed corocznym Mobile World Conference, które planowane jest na 22 – 25 lutego. Takie informacje podaje @Ricciolo1, który wcześniej niejednokrotnie był odpowiedzialny za trafne przecieki np. dotyczące Sony, więc można tę informację traktować z dużą dozą prawdopodobieństwa.
 

 
Podsumujmy zatem, co wiemy do tej pory o nowym flagowcu. Koreańczycy zamierzają w nim umieścić procesor Snapdragon 820 i/lub Exynos 8890 (urządzenie może pojawić się w kilku wersjach), 4 GB RAM. Prawdopodobnie zobaczymy też dwie różne wielkości wyświetlacza: 5,2-calowy i 5,8-calowy.
 
źródło: phonearena

Motyw