samsung marshmallow aktualizacja termin

 

Android 6.0 Marshmallow znany jest nam już od ponad miesiąca. Niestety, jedynie Nexusy oficjalnie otrzymały odpowiednią aktualizację, a inni czekają. Póki co wiemy które modele z pewnością dostaną najnowszą wersję systemu, ale jeszcze nikt nie podał dokładnej daty wypuszczenia oprogramowania dla użytkowników.

 

Niestety, ale wciąż nie możemy oficjalnie potwierdzić czy któryś z producentów do danego dnia zaktualizuje odpowiednie urządzenia. Na szczęście są plotki, a w tym wypadku – teoretycznie – sprawdzone dane pochodzące między innymi od Samsunga jak i T-Mobile. Koreańczycy najprawdopodobniej już w grudniu zaktualizują swoje topowe urządzenia: Galaxy Note 4, Galaxy Note 5, a także Galaxy S5, Galaxy S6 z odmianą Edge. Oczywiście nie zabraknie też takich modeli jak Note Edge oraz S6 Edge Plus. Z pewnością użytkownicy urządzeń zaprezentowanych w zeszłym roku powinni się cieszyć, gdyż jeśli wszystko się potwierdzi to Samsung pozytywnie zaskoczy zainteresowanych. Aktualizacje mają zostać wydane w zbliżonym terminie i będą dostępne zarówno poprzez oprogramowanie KIES jak również system OTA.

 

W takim razie Koreańczycy już poniekąd zostali rozpracowani, a co z innymi producentami? Pozostaje jedynie czekać.

 

 

źródło: android.gs

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.