manta-mid1002

Manta dotąd na tabletowym rynku poczynała sobie dość skromnie, wydając na świat urządzenia o słabych specyfikacjach technicznych oraz niewygórowanej cenie. Delikatnie ten stan rzeczy firma chce zapewne zmienić, wprowadzając tablet Manta Duo Power MID1002.

Urządzenie to ma charakteryzować się ekranem o rozdzielczości 1280×800 pikseli oraz wielkością 10,1 cala oraz dwurdzeniowym procesorem Rockchip 3066 o zegarze 1,6 GHz. Źródłem mocy graficznej będzie czterordzeniowe GPU Mali 400 MP4, zaś dobry multitasking zapewnić ma 1 GB RAM. Oprócz tego w tablecie znajdziemy 8 GB pamięci wbudowanej, aparat 2 Mpx, kamerę internetową, WiFi 802.11 b/g/n, slot microSD, złącze HDMI i microUSB. Bateria 7200 mAh ma zapewnić 10 godzin pracy. Co ważne – tablet ma pracować na Androidzie 4.1 JellyBean.

Cena Manty ma wynosić docelowo 799 PLN – uważacie że jest to odpowiednia kwota za takie urządzenie?

Źródło: manta

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.