Drony od Goclevera, czyli nowa moda w niskiej cenie z możliwością podłączenia smartfona

1 minuta czytania
Komentarze
dron_hd_fpv_goclever_

Goclever jako polska marka oferująca wiele rodzajów urządzeń postanowiła zaoferować konsumentom coś nowego, czyli tytułowe drony. Małe latające roboty w ciągu ostatnich kilku lat stały się tak popularne, że wiele wielkich firm wykorzystuje je do transportu małych paczek.

Oczywiście propozycje Goclevera skierowane są głównie dla fanów rozrywki i tak oto w portfolio znajdziemy trzy modele dronów. Najtańszy za 199 złotych Drone Alfa jest przeznaczony dla początkujących fanów latania. Nie jest ogromny, a dołączony akumulator o pojemności 730 mAh pozwala na 10 minut zabawy w odległości do 100 metrów. Do tego nie może zabraknąć pilota, który na swoim wyświetlaczu LCD podaje najważniejsze parametry w czasie rzeczywistym.

dron_od_goclever_

Z kolei wyżej stawiany model za 299 złotych posiada już ciekawy dodatek: kamerę. Drone HD zapisuje nagrania na karcie pamięci, a jeszcze droższy dron za 399 złotych łączy się z naszym smartfonem za pomocą modułu WiFi. W przypadku Drone HD FPV możemy połączyć się właśnie z urządzeniem z Androidem, które może zostać zadokowane na pilocie. Przy zakupie tych dwóch modeli, w zestawie dostaniemy 3 akumulatory, a także zestaw śmigieł i narzędzi umożliwiających ich wymianę. W przypadku Drone HD nie mogło również zabraknąć karty pamięci MicroSD 2 GB i czytnika.

W takim razie dla chcącego nic trudnego. Niemniej jednak, co sądzicie o dronach? Zabawa na chwilę czy prawdziwa pasja?

Motyw