Huawei-Watch11

 
Huawei Watch sukcesywnie wprowadzany jest na kolejne rynki. Wczoraj zadebiutował w Wielkiej Brytanii za 289 funtów (do 599 funtów). Zegarek można kupić w Vmall oraz Selfridges. Ponadto niedługo będzie również dostępny w Google Play. Co z rynkiem polskim?
 
Jeżeli odwiedzaliście sklepy wielkopowierzchniowe z elektroniką, to mogliście zauważyć wystawionego Huawei Watcha. Można zobaczyć i pobawić się wersją srebrną i czarną, a także założyć ją na rękę w celu przymiarki. Dodatkowo na ekspozycji znajdziemy różne opcje pasków do wyboru. To wszystko oznacza, że premiera smartwatcha się zbliża.
 
Według Huawei Consumer Polska, debiut produktu w naszym kraju odbędzie się jeszcze w listopadzie (kiedy dokładnie? wciąż nie wiadomo). Za najtańszą wersję – srebrna tarcza i skórzany pasek – zapłacimy 1500 zł. Z kolei najdroższy zegarek będzie kosztował 2500 zł (są to dane wzięte z oficjalnego profilu polskiego oddziału Huawei na Facebooku). Trzeba przyznać, że ceny nie są zachwycające, jednak zegarek wygląda naprawdę świetnie i być może jest wart tych pieniędzy!
 

źródło: własne, Huawei Facebook

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.