Android 6.0 Marshmallow dla LG G3 – po co czekać na oficjalne wsparcie?

1 minuta czytania
Komentarze
lg g3 oficjalnie

Android jest potęgą jeśli chodzi o modyfikację. Ewidentnie Robocik przejął to miano po Windows Mobile, a flagowe modele z pewnością na tym korzystają – nawet, gdy producent już o nich zapomniał. W przypadku zeszłorocznego smartfonu LG z najwyższej półki schemat ten nie do końca jest prawdziwy, ale Koreańczycy z pewnością nie będą się spieszyć z aktualizacją G3.

W takim razie od czego jest nieoficjalne wsparcie i XDA-Developers? Wczoraj pojawiło się pierwsze oprogramowanie bazujące na czystym Androidzie 6.0 Marshmallow. Na wstępie zaznaczam, że jest to dopiero testowany system toteż z pewnością pojawią się błędy i różne braki. Niemniej jednak, czytając komentarze osób, które zainteresowały się zmianą systemu, można zauważyć, że jak na pierwsze wydanie to można określić XenonHD 6.0 jako stabilne. Znane błędy mogą jednak wystraszyć, a wśród nich znalazło się: problemy z działaniem kart pamięci, brak wszystkich dźwięków, aplikacja aparatu potrafi się wyłączyć,  brak możliwości zmiany trybu pracy sieci operatora. W takim razie, jeśli wciąż jesteście zainteresowani, oto link do odpowiedniego tematu na XDA-Developers: Klik!

Oprogramowanie, póki co, dostępne jest dla G3 w odmianach D855 oraz VS985. Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, że zainteresują się tym systemem jedynie osoby lubiące modyfikacje, gdyż XenonHD 6.0 na co dzień może nie być komfortowy. Niemniej jednak zawsze możecie śledzić wyżej wymieniony temat, a także zajrzeć na nasze forum.

Motyw