samsung-galaxy-note2

Samsung Galaxy Note II to jedno z najbardziej wyczekiwanych urządzeń, jakie ma na rynku pojawić się w najbliższym czasie. Sądząc po tym, jaki sukces odniosła pierwsza generacja Note’a, nie ninaczej zapewne będzie w przypadku jego następcy. W końcu udane połączenie – jeśli takowym się okaże – mocnego procesora Exynos, ekranu HD ze specjalnym rysikiem oraz wielu funkcjonalności TouchWizz specjalnie przygotowanych dla niego musi dobrze się sprzedać.

W sieci pojawił się materiał wideo, ukazujący jak na nowym Note będzie można korzystać z multitaskingu w kilku oknach jednocześnie – co jest funkcją opracowaną konkretnie dla tego modelu. Jest to również pewna ewolucja rozwiązań jakie można było spotkać w pierwszej generacji tabletu Galaxy Note 10.1. Oprócz tego, na wideo pokazano jak efektywnie można wykorzystac smartfonotablet w pracy jak i do zastosowań multimedialnych. Film obejrzycie poniżej:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hOX3HYDwTCY

Jak uważacie – na ekranie 5,5 cala taka funkcjonalność będzie potrzebna i wygodna w użytkowaniu?

Źródło: droiddog

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.