Pamiętacie może tego newsa? Właśnie dobrnęliśmy już do końca konkursu, a teraz czeka nas to co najlepsze – czyli wyłonienie zwycięzcy!

Nasz świąteczny konkurs na użytkownika miesiąca dobiegł właśnie końca. Tak więc nie trać czasu tylko zagłosuj już teraz na użytkownika, który według Ciebie przez ostatnie 1-2 miesiące włożył największy wkład w rozwój forum! Wybraniec powinien być osobą, która aktywnie uczestniczyła w życiu forum i zawsze była chętna aby pomagać. To on zgarnie całą pule nagród o łącznej wartości 3450zł!

W jaki sposób zagłosować?
To proste. Wystarczy napisać nowego posta w tym temacie z nickiem kandydata. Mile widziane jest także uzasadnienie wyboru – jednak nie obowiązkowe.

Informacje dodatkowe
Głosowanie trwa 7 dni. Od 17 do 24 stycznia. Głosy osób zarejestrowanych po 16 stycznia oraz mających do tego dnia mniej niż 3 posty nie będą zliczane.
Głosować możemy na każdego użytkownika naszego forum, bez względu na posiadaną rangę. Nie można głosować na siebie ani zmieniać głosu.
Administracja zastrzega sobie możliwość do przerwania konkursu oraz zmian w regulaminie.
Cały konkurs przebiegnie 'fair play'. Wszelkie próby oszustwa będą nagradzane banem.

Zapraszamy do głosowania! Niech wygra najlepszy!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).