ICS od Sony dla kolejnych Xperii

Newsy

sony-ics

Jak wiadomo, aktualizacje to bolączka platformy od Google od samego początku jej istnienia. Niewielu producentów jest w porządku wobec klientów i wydaje nowe ROMy dla swoich słuchawek. Na szczęście w takiej sytuacji nie są zbyt często klienci Sony, bowiem ten akurat producent do niepisanego obowiązku aktualizacyjnego przykłada się solidnie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Dziś Androida 4.0 ICS od Sony dostają kolejne już smartfony z linii Xperia. Tym razem mowa jest o urządzeniach Xperia Sola, Xperia Go oraz Xperia U. Nowe oprogramowanie bezprzewodowo można pobrać w systemie OTA. Nowy system ma wprowadzić w tych urządzeniach zwiększoną prędkość działania, nowy lockscreen i widgety. W Xperii Soli dodano natomiast funkcję „glove mode”, umożliwiającą używanie ekranu w rękawiczkach za pomocą Floating Touch. Brzmi kusząco?

Jak myślicie – dlaczego inni producenci nie podążają drogą Sony?

Źródło: xperiablog


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x