asus-transformer-prime-2

Posiadacze tabletów marki ASUS nie mogą narzekać na wsparcie producenta, który przez długi okres aktualizuje swoje produkty. Nie inaczej jest też w przypadku ASUSA Transformera Prime TF201, który od dziś w Szwecji otrzymuje „żelkową” aktualizację.

Na swojej stronie na szwedzkim Facebooku ASUS poinformował o dostępności aktualizacji dla Prime’a, i wyjaśnił kilka kwestii związanych z jej użytkowaniem. Przypomniany został fakt, że z wersją Androida oznaczoną numerkiem 4.1 nie będzie działał Adobe Flash, a aktualizacja usunie funkcję WiFi Direct. Producent zapowiedział jednak udostępnienie specjalnej wersji Flash dla swoich klientów, która zadziała z Androidem JellyBean.

ASUS-Sweden 

ASUS nie podał szczegółów dotyczących aktualizacji dla innych państw, ale wiele wskazuje na to, że odbędzie się ona w najbliższym czasie. Tajwański koncern poinformował, że nie będzie przymusu w kwestii aktualizacji do nowszej wersji Androida.

Czekacie na owe nowsze oprogramowanie czy jednak wolicie pozostać na sprawdzonym już Androidzie ICS, który oficjalnie wspiera chociażby Adobe Flash?

Źródło: androidspin

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.