ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

ASUS Transformer Prime otrzymuje JellyBean w Szwecji

Autor: Rafał Kaczor Kategoria: Newsy
asus-transformer-prime-2

Posiadacze tabletów marki ASUS nie mogą narzekać na wsparcie producenta, który przez długi okres aktualizuje swoje produkty. Nie inaczej jest też w przypadku ASUSA Transformera Prime TF201, który od dziś w Szwecji otrzymuje „żelkową” aktualizację.

Na swojej stronie na szwedzkim Facebooku ASUS poinformował o dostępności aktualizacji dla Prime’a, i wyjaśnił kilka kwestii związanych z jej użytkowaniem. Przypomniany został fakt, że z wersją Androida oznaczoną numerkiem 4.1 nie będzie działał Adobe Flash, a aktualizacja usunie funkcję WiFi Direct. Producent zapowiedział jednak udostępnienie specjalnej wersji Flash dla swoich klientów, która zadziała z Androidem JellyBean.

ASUS-Sweden

ASUS nie podał szczegółów dotyczących aktualizacji dla innych państw, ale wiele wskazuje na to, że odbędzie się ona w najbliższym czasie. Tajwański koncern poinformował, że nie będzie przymusu w kwestii aktualizacji do nowszej wersji Androida.

Czekacie na owe nowsze oprogramowanie czy jednak wolicie pozostać na sprawdzonym już Androidzie ICS, który oficjalnie wspiera chociażby Adobe Flash?

Źródło: androidspin

Sprawdź najnowsze wpisy