ASUS Transformer Prime otrzymuje JellyBean w Szwecji

Newsy

asus-transformer-prime-2

Posiadacze tabletów marki ASUS nie mogą narzekać na wsparcie producenta, który przez długi okres aktualizuje swoje produkty. Nie inaczej jest też w przypadku ASUSA Transformera Prime TF201, który od dziś w Szwecji otrzymuje „żelkową” aktualizację.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Na swojej stronie na szwedzkim Facebooku ASUS poinformował o dostępności aktualizacji dla Prime’a, i wyjaśnił kilka kwestii związanych z jej użytkowaniem. Przypomniany został fakt, że z wersją Androida oznaczoną numerkiem 4.1 nie będzie działał Adobe Flash, a aktualizacja usunie funkcję WiFi Direct. Producent zapowiedział jednak udostępnienie specjalnej wersji Flash dla swoich klientów, która zadziała z Androidem JellyBean.

ASUS-Sweden 

ASUS nie podał szczegółów dotyczących aktualizacji dla innych państw, ale wiele wskazuje na to, że odbędzie się ona w najbliższym czasie. Tajwański koncern poinformował, że nie będzie przymusu w kwestii aktualizacji do nowszej wersji Androida.

Czekacie na owe nowsze oprogramowanie czy jednak wolicie pozostać na sprawdzonym już Androidzie ICS, który oficjalnie wspiera chociażby Adobe Flash?

Źródło: androidspin


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x