Po sieci krążyły różne pogłoski na temat aktualizacji Galaxy S3 do Androida Jelly Bean. Pierwsze z nich mówiły o premierze nowego systemu dla flagowca Samsunga na imprezie Unpacked 2012. Niestety przeliczyliśmy się i oczekiwaliśmy aktualizacji dopiero w październiku. Na szczęście i to również okazało się nie być trafioną datą.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Bardzo miło mi poinformować, że dzisiaj ruszył proces aktualizacji SGS3 do Jelly Bean w wersji Open (bez brandingu) między innymi dla XEO, czyli również dla Polski! Oprogramowanie w wersji I9300 XXDLIB_XXDLIB_OXFDLI1 można pobrać w wersji OTA (pakiet 283 MB) oraz jako pełny rom do instalacji Odinem w wersji 1-plikowej (775 MB) z naszego forum. Oczywiście osoby posiadające niebrandowane oprogramowanie i odpowiednie CSC mogą zaktualizować telefon bezpośrednio przez Wi-Fi, czy poprzez Samsung Kies.

Nowa wersja Androida wprowadza wiele zmian takich jak: Project Butter, nowy wygląd powiadomień oraz nowa aranżacja samego paska, czy Google Now. Oprócz tego Samsung dołożył również kilka widgetów oraz opcji konfiguracji telefonu.

Osoby korzystające z wcześniejszych wycieków nie znajdą jednak żadnych rewolucyjnych zmian, płynność systemu została poprawiona, a pasek powiadomień znów jest czarny, poprawiono również kilka błędów. Za to osoby korzystające do tej pory z oficjalnego ICSa od razu zauważą wiele zmian pojawiających się w nowej wersji systemu.

Zainstalowaliście już Jelly Bean na swoim SGS3? Jak wrażenia?

Źródło: własne, forum
Krzysztof Kulpiciński