galaxy-note-2 _1_

Jeśli nie możecie doczekać się rynkowej premiery nowej bestii Samsunga, to mamy dla Was dobrą nowinę. Do pierwszych europejskich państw nowy Note ma zawitać w przeciągu najbliższych 2 tygodni, jak mówią niepotwierdzone jeszcze informacje.

Przypomnijmy – w nowej odsłonie Galaxy Note znajdziemy m.in.: ekran Super AMOLED HD o wielkości 5,5 cala, czterordzeniowy procesor o zegarze 1,6 GHz, 2 GB RAMu oraz Androida 4.1 JellyBean. Fanów dużych ekranów smartfonotablet powinien więc zadowolić w najwyższym stopniu.

notes2 

Odnośnie wejścia urządzenia do Europy, to poznaliśmy nawet nieoficjalne daty. I tak, Note II pojawić ma się w Niemczech 27 września, we Włoszech 28, zaś w Holandii, Francji i Anglii – 1 lub 2 października. Na ile są owe daty prawdziwe – przekonamy się w najbliższej przyszłości.

A czy Wy czekacie na nowego Note’a?

Źródło: talkandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.