Android 6.0 Marshmallow już dostępny dla LG G4 – nieoficjalnie, ale jest

1 minuta czytania
Komentarze
lg-s-latest-g4-teaser-focuses-on-the-upcoming-flagship-s-improved-qhd-display

LG zapewniało, a raczej pojawiły się plotki, że już na dniach pojawi się najnowsza wersja systemu dla flagowego smartfonu jakim jest G4. Tak się jednak nie stało i wciąż użytkownicy tego urządzenia czekają na Androida 6.0 Marshmallow, ale okazuje się, że jest on już dostępny. W wersji prosto od Koreańczyków, bez żadnych udoskonaleń od osób trzecich.

W takim razie zainteresowani mogą już dzisiaj zainstalować „Piankę” na G4. W jaki sposób? Oprogramowanie, ze wszelkimi modułami pojawiło się na forum XDA-Developers. Nie przedłużając, oto link: Klik! Jak wyczytaliście, temat dotyczy modelu H815 i żeby nie było zbyt dobrze to dwa elementy sprawiają problemy. Przede wszystkim zniknął Knockcode, a także pojawiają się problemy z powiadomieniami od niektórych aplikacji. Wszystko ma zostać naprawione w następnej aktualizacji od producenta toteż istnieją dwie wersje wydarzeń. Pierwsza mówi to, że mamy do czynienia z jednym z testowych systemów, a druga to kwestia kompatybilności. W celu „aktualizacji” z Lollipopa, trzeba zainstalować TWRP, ale o tym z pewnością wiedzą wszyscy zainteresowani.

W takim razie po Nexusach to LG G4 dostał Marshmallow. Co prawda nieoficjalnie, ale z oficjalnego źródła. Niestety, kiedy producent sam zaproponuje użytkownikom flagowego smartfonu to ciężko określić. Pojawiają się wzmianki, że może to nastąpić dopiero w grudniu.

Motyw