Cube U9GT5 – Retina i JellyBean za rozsądną cenę?

Newsy

cube-retina-540x211

Przeglądając stertę specyfikacji tabletów z niższej półki, trudno nie oprzeć się wrażeniu że są one wręcz identyczne. Nuda, nuda, nuda. Jakież ogromne ożywienie wniósł więc w moich oczach chiński tablet Cube U9GT5, który posiada ekran z… Retiną!

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Urządzenie wyposażono w ekran IPS wielkości 9,7 cala w rozdzielczości 2048×1536 pikseli. Za pracę systemu Android 4.1 JellyBean odpowiadają w nim procesor Rockchip 3066 o zegarze 1,6 GHz oraz 1 GB RAM. W tablecie znajdziemy dodatkowo 16 GB wbudowanej pamięci, HDMI, WiFi, obsługę modemów 3G, USB, Bluetooth, aparat i kamerkę. Cena urządzenia ma wynosić około 260 USD.

cube-u9gt5 

Kwestią dyskusyjną jest, czy procesor Rockchipa poradzi sobie z tak ogromnym PPI, wynoszącym 264. Rozdzielczość ekranu może być dla wydajności zabójcza. Czy tak będzie – przekonamy się już wkrótce.

źródło: androidcommunity


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x