Nadchodzą kolejne smartfony Sony z jeszcze lepszymi ekranami, aparatami i większą energooszczędnością!

1 minuta czytania
Komentarze
Sony Xperia Concept

 
Dopiero co Sony pokazało nowe smartfon z rodziny Xperii Z5, a już pojawiają się informacje o ich następcach! Wszystko to w momencie, gdy dużo mówi się na temat ewentualnego wyjścia firmy z rynku mobilnego. Zaledwie przedwczoraj pisaliśmy o tym, że spółka otwiera nową fabrykę, co ma być zaprzeczeniem tych plotek. Wczoraj z kolei jeden z przedstawicieli firmy wypowiedział słowa, które dodatkowo utwierdzają nas w przekonaniu, że Sony nie zamierza rezygnować z walki o klientów smartfonów.
 
Wcześniej inny przedstawiciel zacytował rozmowę, którą przeprowadził z CEO Sony Mobile Hirokim Totokim w dniu 19 października. Szef kategorycznie zaprzeczył, że firma porzuci dział mobilny, a nawet zasugerował, że Sony może podwoić swoje starania dotyczące rozwoju tego sektora w przyszłości.
 
„Wręcz przeciwnie, Sony Mobile zaoferuje telefony, które będą miały lepsze ekrany i kamery, a także większą energooszczędność, aby udoskonalić doświadczenie użytkowników”. Te słowa wypowiedział Jonathan Lin – przedstawiciel Sony Mobile w Tajwanie, podczas konferencji poświęconej wydaniu Xperii Z5 Premium na ten rynek. Miejmy zatem nadzieję, że ewentualny sukces linii Xperia Z5 przyczyni się do powstania nowych smartfonów, także z odświeżonym designem!
 
źródło: phonearena

Motyw