ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Lego wypuszcza nowe modele z kultowej serii. Poznajcie nowe zestawy Lego Star Wars!

Autor: Mateusz Jamroz Kategoria: Newsy

Lego Star Wars towarzyszom fanom marki od 1999 roku! To pierwsze klocki z licencją filmową. Jak się okazuje, duński producent zabawek wcale nie zapomina o licencjonowanych kolekcjach, wręcz przeciwnie! Rodzina zestawów Gwiezdnych Wojen powiększyła się o kolejne modele!

Lego Śmigacz Luke’a Skywalkera

Lego śmigacz

To pierwsza propozycja wśród nowych modeli! Ten opatrzony kodem #75341 składa się z 1890 elementów, dwóch mini figurek i jest przeznaczony dla osób dorosłych! Model doskonale odwzorowuje śmigacz X-34, którym poruszał się Luck w filmie! Nic dziwnego, że produkt jest skierowany dla dorosłych, bo to raczej nie zabawka a element kolekcjonerski. W zestawie znajduje się także specjalna podstawka do ekspozycji zbudowanego pojazdu. Niestety producent postanowił po raz kolejny użyć naklejek zamiast druku na niektórych elementach. Zestaw został wyceniony na 990 zł!

Droid BD-1 znany fanom gier!

Lego Droid

Przyszła pora na droida znanego z Gry „Gwiezdne Wojny: Upadły Zakon”. Teraz każdy może być w posiadaniu droida posiadanego przez Cala Kestisa. Zestaw został opatrzony numerem kodowym #75335 i jest przeznaczony dla dzieci powyżej 14 roku życia. Ten skład się z 1062 elementów, więc budowa powinna potrwać przynajmniej kilka godzin. Model posiada kilka ruchomych elementów takich jak nogi oraz głowa, wiec na półce będzie mógł prezentować się w różnych wariacjach. Obecnie prowadzona jest przedsprzedaż, wysyłka zaplanowana jest na pierwszego sierpnia 2022. Model został wyceniony na 479,99 zł.

Diorama: Zgniatarka odpadów na Gwieździe Śmierci

Wszyscy pamiętają kultową scenę, w której Leia, Luck, Han i Chewbacca trafiają do zgniatarki na śmieci. Lego postanowiło przenieść kultową scenę do swoich produktów. Zestaw opatrzony numerem #75339 składa się z 802 elementów. Do tego fani duńskich klocków znajdą 6 minifigurek. To kolejny kolekcjonerski zestaw przeznaczony dla dorosłych klientów marki. Co ciekawe zgniatarka jest w pełni funkcjonalna, tylko nie próbujcie się przekonać, czy faktycznie zmiażdży wasze modele. Produkt został wyceniony na 429,99 zł

Myśliwiec Jedi Obi-Wana Kenobiego

To najtańszy i najmniejszy nowy produkt w rodzinie Gwiezdnych Wojen! Model opatrzony numerem kodowym #75333 to model przeznaczony dla dzieci 7+. Ten składa się z tylko 282 elementy! W porównaniu do poprzedników to naprawdę niewiele. W zestawie znajdziecie także 3 minifigurki. Model ma 25 cm długości, więc będzie się dobrze prezentował na każdej półce! To kolejny zestaw, który jest dostępny w przedsprzedaży. Wysyłka startuje 1 sierpnia 2022 roku! Myśliwiec został wyceniony na 159,99 zł, co czyni go najtańsza nową propozycją na naszej liście!

Źródło: lego.com

Sprawdź najnowsze wpisy