ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Galaxy Player 5.8 to nowy odtwarzacz od Samsunga

Autor: Piotr Andrzejewski Kategoria: Newsy

galaxy-player-5.8
Samsung poszerzył ofertę swoich urządzeń z Androidem o nowy odtwarzacz multimedialny o nazwie Galaxy Player 5.8. Sprzęt wizualnie bardzo przypomina Galaxy S3, lecz jego specyfikacja techniczna jest odrobinę słabsza od tej, którą oferuje flagowy model koreańskiego producenta.

Ekran nowego Galaxy Playera posiada dużą przekątną wynoszącą aż 5.8″, ale oferuje jedynie rozdzielczość qHD (960×540) i nie jesteśmy pewni, czy na tak ogromnym wyświetlaczu będzie ona w stanie zapewnić zadowalającą jakość obrazu. Urządzenie napędza dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz, a domyślną wersją systemu jest Android 4.0 IceCream Sandwich wzbogacony o nakładkę TouchWiz. Galaxy Player 5.8 będzie oferowany w wariancie z 16GB oraz 32GB pamięci, rozszerzalnej za pomocą karty microSD. Oprócz tego warto wspomnieć o przedniej kamerce VGA i baterii o pojemności 2500 mAh.

Więcej na temat Galaxy Playera 5.8 usłyszymy zapewne już niebawem, podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie. Jak sądzicie, czy na rynku jest jeszcze miejsce dla tego typu odtwarzaczy multimedialnych? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach. 

galaxy-player-5-8

źródło: androidcentral.com 

Sprawdź najnowsze wpisy