Galaxy Player 5.8 to nowy odtwarzacz od Samsunga

Newsy

galaxy-player-5.8
Samsung poszerzył ofertę swoich urządzeń z Androidem o nowy odtwarzacz multimedialny o nazwie Galaxy Player 5.8. Sprzęt wizualnie bardzo przypomina Galaxy S3, lecz jego specyfikacja techniczna jest odrobinę słabsza od tej, którą oferuje flagowy model koreańskiego producenta.

Ekran nowego Galaxy Playera posiada dużą przekątną wynoszącą aż 5.8″, ale oferuje jedynie rozdzielczość qHD (960×540) i nie jesteśmy pewni, czy na tak ogromnym wyświetlaczu będzie ona w stanie zapewnić zadowalającą jakość obrazu. Urządzenie napędza dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz, a domyślną wersją systemu jest Android 4.0 IceCream Sandwich wzbogacony o nakładkę TouchWiz. Galaxy Player 5.8 będzie oferowany w wariancie z 16GB oraz 32GB pamięci, rozszerzalnej za pomocą karty microSD. Oprócz tego warto wspomnieć o przedniej kamerce VGA i baterii o pojemności 2500 mAh.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Więcej na temat Galaxy Playera 5.8 usłyszymy zapewne już niebawem, podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie. Jak sądzicie, czy na rynku jest jeszcze miejsce dla tego typu odtwarzaczy multimedialnych? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach. 

galaxy-player-5-8

źródło: androidcentral.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x