Aplikacje w Epic Game Store

Epic Games Store — kolejne dwie darmowe gry do odebrania!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Wczoraj poznaliśmy tytuły kolejnych gier, które trafią do „kącika darmowych produkcji”. Już w przyszłym tygodniu użytkownicy Epic Games Store będą mogli bezpłatnie odebrać Zaginięcie Ethana Cartera oraz Rogue Legacy.

Epic Games Store się nie zatrzymuje!

Epic Games Store się nie zatrzymuje!

Klasycznie jak co czwartek Epic Games Store przedstawiło tytuły, które gracze będą mogli za darmo odebrać na stronie platformy. Aktualnie każdy użytkownik sklepu może przypisać do swojego konta City of Brass oraz Total War: WARHAMMER. Promocja potrwa do godziny 17:00 siódmego kwietnia. Wówczas dwie powyższe gry zostaną zastąpione przez kolejny duet.

Zobacz też: E3 2022 odwołane! Potwierdza ESA

Duet ten stworzy Zaginięcie Ethana Cartera oraz Rogue Legacy. Pierwsza z produkcji „to pierwszoosobowa gra pełna tajemnic, skupiona na eksploracji i odkrywaniu”. Za jej stworzenie odpowiada natomiast polskie studio The Astronauts. Gra na rynku zadebiutowała w 2014 roku w wersji na komputery osobiste, a w kolejnych latach także na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Poniżej znajdziecie opis Zaginięcia Ethana Cartera pochodzący od oficjalnego dystrybutora.

Wcielasz się w rolę Paula Prospero, posiadającego zdolności okultystyczne detektywa, który otrzymuje niezwykle niepokojący list od Ethana Cartera. Paul uświadamia sobie, że chłopcu grozi ogromne niebezpieczeństwo, i pojawia się w jego domu w Red Creek Valley, gdzie sprawy mają się gorzej, niż sobie to wyobrażał. W okolicy dokonano brutalnego morderstwa, po którym Ethan zaginął. I nie jest to, jak ustala Paul, jedyne lokalne morderstwo, któremu warto się przyjrzeć.

Drugą darmową do odebrania grą jest Rogue Legacy. Jest to znacznie mniejsza produkcja od Zaginięcia Ethana Cartera jednak nie oznacza to, że nie jest to tytuł ciekawy. Przede wszystkim na Rogue Legacy uwagę zwrócą wszyscy fani gatunku platformówek oraz roguelike. Producentem oraz wydawcą gry jest studio Cellar Door Games. Podobnie jak pierwsza z darmowych gier Rogue Legacy debiutowało w różnych odsłonach na różnych platformach, jednak pierwotna premiera odbyła się w 2013 roku w wersji na komputery osobiste.

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy