DROID X360 klonem PSP z Androidem 4.0

Newsy

droid-x360-psp

Producenci tanich urządzeń z Androidem wręcz prześcigają się w pomysłach na zdobycie grona klientów. Ciekawą propozycją jest DROID X360, zabójczo przypominający… konsolę PSP!

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

To połączenie tabletu i konsoli przenośnej wyposażone jest w dotykowy ekran o przekątnej 5 cali z rozdzielczością WVGA i obsługą 5-punktowego multitouch, procesor Allwinner A10 o taktowaniu 1,5 GHz (realnie zapewne 1,2 GHz), 512 MB pamięci RAM i 8 GB wbudowanej pamięci ROM. W urządzeniu znalazło się też miejsce na złącze HDMI, slot kart TransFlash, złącze miniUSB, przednią kamerkę VGA i tylny aparat 2 Mpx. W urządzeniu znajdziemy oprócz tego baterię 2800 mAh oraz Androida 4.0.4. Nie znamy jeszcze ceny i dostępności produktu.

droid-x360-psp-2 

Jak uważacie – taka alternatywa dla PSP jest warta Waszych pieniędzy?

Źródło: micdigi


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x