Android

W natłoku tanich tabletów opartych o Androida można odnieść wrażenie, że producenci praktycznie tylko kopiują specyfikacje zmieniając obudowy. Niewiele nowego wnosi w tej materii tablet Go Tech Funtab Fit, w którym znajdziemy między innymi:

-ekran WVGA o wielkości 7 cali

-jednordzeniowy procesor 1 GHz

-512 MB RAM

-4 GB ROM

-WiFi

-3G

-slot microSD i złącze USB 2.0

-bateria 3600 mAh

-przednia kamera VGA

go-tech-funtab-fit

Wartym odnotowania jest zastosowanie w urządzeniu modułu 3G, jak i domyślne zainstalowanie w nim czytnika z dostępem do około 10000 materiałów wideo i e-booków.

Nie wiadomo czy urządzenie wspiera Google Play oraz jaka będzie jego potencjalna cena. Nie powinna być ona jednak zbyt duża, jeśli urządzenie ma zaistnieć na rynku.

Źródło: androidadvices

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.