Meizu MX-4core dostępny globalnie

Newsy

meizu-mx-quad-core1

Meizu MX, w wersji z dwurdzeniowym procesorem, jest jednym z najpopularniejszych smartfonów w Chinach. Producent postanowił zatem stworzyć mocniejszą wersję smartfona, dodając do niego czterordzeniowy procesor. Tak oto powstał Meizu MX-4core. Od dziś urządzenie jest dostępne także poza granicami Chin.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W specyfikacji MX-4core znajdziemy 4-calowy ekran o rozdzielczości 640×960, procesor Exynos Quad, 1 GB RAM i aparat 8 Mpx z diodą LED. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.0 z nakładką Flyme OS.

meizu-mx-4core 

Cena urządzenia jest jednak nieco zbyt wygórowana, bowiem dla wersji 32 i 64 GB wynosi ona odpowiednio 675 USD i 775 USD. W porównaniu do ceny w Chinach (470 USD za wersję 32 GB) jest to bardzo dużo.

Uważacie, że produkt Meizu ma szansę odnieść ogólnoświatowy sukces?

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x