meizu-mx-quad-core1

Meizu MX, w wersji z dwurdzeniowym procesorem, jest jednym z najpopularniejszych smartfonów w Chinach. Producent postanowił zatem stworzyć mocniejszą wersję smartfona, dodając do niego czterordzeniowy procesor. Tak oto powstał Meizu MX-4core. Od dziś urządzenie jest dostępne także poza granicami Chin.

W specyfikacji MX-4core znajdziemy 4-calowy ekran o rozdzielczości 640×960, procesor Exynos Quad, 1 GB RAM i aparat 8 Mpx z diodą LED. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.0 z nakładką Flyme OS.

meizu-mx-4core 

Cena urządzenia jest jednak nieco zbyt wygórowana, bowiem dla wersji 32 i 64 GB wynosi ona odpowiednio 675 USD i 775 USD. W porównaniu do ceny w Chinach (470 USD za wersję 32 GB) jest to bardzo dużo.

Uważacie, że produkt Meizu ma szansę odnieść ogólnoświatowy sukces?

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.