Huawei Ascend D1 wchodzi do sprzedaży

Newsy

huawei-ascendd1-7-9
Braki w dostawach procesorów zmusiły Huawei do przesunięcia premiery czterordzeniowego modelu Ascend D Quad. Chińskiemu producentowi udało się natomiast wypuścić na rynek bliźniaczo podobne urządzenie, jednak o odrobinę gorszej specyfikacji. Smartfon ten nosi nazwę Huawei Ascend D1 i od niedawna jest dostępny do nabycia w Chinach, a w najbliższych tygodniach powinien trafić do innych części świata.

Zamiast czterordzeniowego układu, który znajdziemy w Ascend D Quad, w urządzeniu zastosowano dwurdzeniowy procesor TI OMAP o taktowaniu 1,5 GHz. Wizualnie trudno jest doszukać się znaczących różnic między obydwoma smartfonami. Wyświetlacz IPS zastosowany w Ascend D1 posiada przekątną 4,5″ i rozdzielczość HD (1280×720). Bateria urządzenia ma pojemność 1800 mAh, przy czym jego grubość nie przekracza 9 mm. Nowy Huawei został wyposażony w 8 GB pamięci wewnętrznej i 1 GB RAM. Ascend D1 oprócz standardowego GPS obsługuje też system GLONASS. Całością zarządza Android 4.0 IceCream Sandwich, wzbogacony o wsparcie dla technologii Dolby 5.1 Surround Sound.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

źródło: engadget.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x