mobilne rozgrywki galaxy

Mobilne Rozgrywki Galaxy wystartowały — to turnieje dla mobilnych graczy

1 minuta czytania
Komentarze

Samsung ogłosił konkurs dla osób grających m.in. na smartfonach. Mobilne Rozgrywki Galaxy już się rozpoczęły i potrwają do 20 stycznia 2022 roku. Kto może wziąć w nich udział i co jest do wygrania?

Mobilne Rozgrywki Galaxy

Granie na smartfonach ma pewne ograniczenia, ale daje za to dużą swobodę. Dla zwolenników tego typu rozrywki Samsung przygotował serię turniejów pod szyldem Mobilnych Rozgrywek Galaxy. Żeby wziąć w nich udział, nie trzeba być profesjonalistą. Wystarczy urządzenie mobilne (np. smartfon) i zainstalowane na nim gry Brawl stars, Clash Royale, Gemstone Legends oraz WoT Blitz.

Na stronie Mobilnych Rozgrywek można zarejestrować się w zabawie oraz znaleźć kalendarz poszczególnych zawodów. Uczestnicy mogą próbować swoich sił w jednej albo w kilku grach. Rozgrywki odbywają się nawet kilka razy dziennie i potrwają do 20 stycznia 2022 roku.

Czytaj także: Gra roku według PlayStation – kto zasłużył na tytuł najlepszej gry 2021?

Na zwycięzców Mobilnych Rozgrywek Galaxy czekają nagrody. Zdobywcy pierwszych miejsc w rankingach głównych gier Clash Royal, Gemstone Legends oraz WoT Btitz otrzymają smartfony Samsung Galaxy A52s 5G. Pozostali uczestnicy mają szansę powalczyć o Samsunga Galaxy M52 5G oraz o słuchawki Galaxy Buds2. Zwycięzcy pojedynczych rozgrywek każdego dnia mogą otrzymać karty Google Play o wartości 20 zł.

źródło: informacja prasowa

Motyw