Tablet Apollo w hipermarkecie Real

Newsy

apollo-logo

W związku z premierą pierwszego tabletu od Google, jakim jest Nexus 7, na pewien czas zmniejszyło się zainteresowanie tematem tabletów oferowanych po bardzo niskich cenach w sklepach i marketach. Nie oznacza to jednak, że te zniknęły – wręcz przeciwnie.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W supermarkecie Real w dniach 28.06 – 04.07 jest dostępny w sprzedaży tablet Apollo Quicki 726. cena, na jaką oszacowano wartość urządzenia, wynosi 279 złotych. Można kupić tablet także w 10-ciu ratach po 27,90 miesięcznie.
apollo-quicki-real 

W środku urządzenia znajdziemy takie oto podzespoły:

-ekran pojemnościowy, 7 cali, rozdzielczość 800×480 pikseli

-procesor Boxchip A13 o taktowaniu 1,2 GHz

-512 RAM

-4 GB ROM

-slot microSD i miniUSB

-WiFi

-kamerka internetowa VGA

-bateria 2300 mAh

-Android 4.0

Nie jest to pierwsza tego typu promocja, bowiem tablet w hipermarkecie można było nabyć także miesiąc temu, za cenę 299 zł.

Patrząc na specyfikację, nie można być optymistą jeśli chodzi o kwestię działania tabletu. Dodatkowo negatywne odczucia potęguje malutka jak na urządzenie mobilne bateria.

Co sądzicie o tym urządzeniu?

źródło: informacja prasowa 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x