apollo-logo

W związku z premierą pierwszego tabletu od Google, jakim jest Nexus 7, na pewien czas zmniejszyło się zainteresowanie tematem tabletów oferowanych po bardzo niskich cenach w sklepach i marketach. Nie oznacza to jednak, że te zniknęły – wręcz przeciwnie.

W supermarkecie Real w dniach 28.06 – 04.07 jest dostępny w sprzedaży tablet Apollo Quicki 726. cena, na jaką oszacowano wartość urządzenia, wynosi 279 złotych. Można kupić tablet także w 10-ciu ratach po 27,90 miesięcznie.
apollo-quicki-real 

W środku urządzenia znajdziemy takie oto podzespoły:

-ekran pojemnościowy, 7 cali, rozdzielczość 800×480 pikseli

-procesor Boxchip A13 o taktowaniu 1,2 GHz

-512 RAM

-4 GB ROM

-slot microSD i miniUSB

-WiFi

-kamerka internetowa VGA

-bateria 2300 mAh

-Android 4.0

Nie jest to pierwsza tego typu promocja, bowiem tablet w hipermarkecie można było nabyć także miesiąc temu, za cenę 299 zł.

Patrząc na specyfikację, nie można być optymistą jeśli chodzi o kwestię działania tabletu. Dodatkowo negatywne odczucia potęguje malutka jak na urządzenie mobilne bateria.

Co sądzicie o tym urządzeniu?

źródło: informacja prasowa 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.