ZTE Axon 30 Ultra Aeorospace Edition 18 GB RAM

Niejeden komputer ma mniej RAM-u, niż ZTE Axon 30 Ultra Aerospace Edition

2 minuty czytania
Komentarze

Na rynku niedługo pojawi się ZTE Axon 30 Ultra Aerospace Edition, czyli specjalna wersja smartfona. Tutaj ZTE postawiło na RAM i urządzenie zdecydowanie będzie się wyróżniać na tle konkurencji. Firma postanowiła bowiem umieścić w środku aż 18 GB RAM, a to nie wszystko, co ciekawego znajdziemy pod maską tego smartfona.

ZTE Axon 30 Ultra Aerospace Edition – 18 GB RAM na pokładzie

ZTE nie odkrywa koła na nowo, ponieważ mamy już na rynku smartfony z 18 GB RAM. Ostatnio ASUS wprowadził do Polski smartfony ROG Phone 5s i 5s Pro, gdzie mogliśmy zobaczyć także 18 GB RAM. Jednak tutaj ZTE idzie krok dalej, ponieważ zamierza udostępnić też możliwość dodania jeszcze wirtualnego RAM-u. Wtedy wykorzystując pamięć ZTE Axon 30 Ultra Aerospace Edition osiągnie wynik 20 GB RAM. Do tego dochodzi jeszcze 1 TB (UFS 3.1) miejsca na dane, więc tutaj ZTE bardzo się postarało o to, żeby użytkownicy nie mieli na co narzekać.

ZTE Axon 30 Ultra Aeorospace Edition 18 GB RAM

Sprzęt powstał w celu upamiętnienia sukcesów, jakie Chińczycy zaczęli odnosić w podboju kosmosu. I stąd też właśnie ta długa nazwa. Oprócz 18 GB RAM na pokładzie, sprzęt powinien być wyposażony tak samo, jak ZTE Axon 30 Ultra. Znajdziemy tam więc procesor Qualcomm Snapdragon 888, wyświetlacz AMOLED z odświeżaniem 144 Hz czy szybkie ładowanie 65 W. Wizualnie urządzenie niewiele się zmieniło, bo lekko zmodyfikowano tylko kolorystykę. Niewykluczone, że użytkownicy dostaną jeszcze dostęp do unikatowych tapet czy podobnych dodatków.

Zobacz też: Motorola Moto Watch 100 oficjalnie zaprezentowana – oto nowy smartwatch producenta.

ZTE Axon 30 Ultra Aerospace Edition ma pojawić się w sprzedaży pod koniec listopada, ale tylko w Chinach. Cena smartfona nie została jeszcze ujawniona, ale standardowa wersja (16 GB / 1 TB) wyceniona była na około 4300 złotych. Tutaj możemy się więc spodziewać, że będzie trochę drożej.

Źródło: GSM Arena / Weibo

Motyw