Samsung Galaxy SIII jest niewątpliwie aktualnie najpopularniejszym smartfonem z Androidem. Nieraz mam nawet wrażenie, że otwierając lodówkę natrafię na miniaturowy bilbord na kartonie od mleka, czy reklamę na innych produktach spożywczych. Wielu z Was krytykowało go jednak za nieciekawy design (szczerze, zgadzam się z tym). Wygląda jednak na to, że wersja flagowca przeznaczona na rynek koreański może wyglądać trochę inaczej.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Już od pewnego czasu wiemy, że „wariant koreański” będzie się różnił specyfikacją od „naszej” wersji. Oczywiście mowa tutaj o 2GB pamięci operacyjnej RAM. Jednak jeden z zagranicznych serwisów twierdzi, że zmiany mogą dosięgnąć również wyglądu urządzenia. Ma on przypominać bardziej swojego starszego brata – Galaxy SII. Oczywiście wielkość ekranu pozostanie niezmieniona.

Słyszałem, że wielu użytkowników narzeka na dotychczasowy „kamienny” kształt SGS3, twierdząc, że przez zaokrąglone rogi łatwiej jest upuścić urządzenie. Nie wiem ile jest w tym prawdy, jednak jestem ciekaw jak Wam podoba się ruch Samsunga? Którą wersję SGS3 chcielibyście kupić?

Źródło: Mobile Phone Blog
Krzysztof Kulpiciński