Samsung Galaxy SIII jest niewątpliwie aktualnie najpopularniejszym smartfonem z Androidem. Nieraz mam nawet wrażenie, że otwierając lodówkę natrafię na miniaturowy bilbord na kartonie od mleka, czy reklamę na innych produktach spożywczych. Wielu z Was krytykowało go jednak za nieciekawy design (szczerze, zgadzam się z tym). Wygląda jednak na to, że wersja flagowca przeznaczona na rynek koreański może wyglądać trochę inaczej.

Już od pewnego czasu wiemy, że „wariant koreański” będzie się różnił specyfikacją od „naszej” wersji. Oczywiście mowa tutaj o 2GB pamięci operacyjnej RAM. Jednak jeden z zagranicznych serwisów twierdzi, że zmiany mogą dosięgnąć również wyglądu urządzenia. Ma on przypominać bardziej swojego starszego brata – Galaxy SII. Oczywiście wielkość ekranu pozostanie niezmieniona.

Słyszałem, że wielu użytkowników narzeka na dotychczasowy „kamienny” kształt SGS3, twierdząc, że przez zaokrąglone rogi łatwiej jest upuścić urządzenie. Nie wiem ile jest w tym prawdy, jednak jestem ciekaw jak Wam podoba się ruch Samsunga? Którą wersję SGS3 chcielibyście kupić?

Źródło: Mobile Phone Blog

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Redaktor