Premiera Samsung Galaxy Note 2 w październiku

Newsy

Samsung Galaxy Note, który został sprzedany w oszałamiającej liczbie 7 milionów sztuk doczeka się swojego następcy. Użytkownicy, którzy pokochali smartfon uznawany za quasi tablet, bądź też tableto-komórkę mogą już powoli szykować pieniądze na kolejną wersję Note’a.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Urządzenie według doniesień serwisu UbuntuLife ma zostać wydane już w październiku 2012 roku, czyli niespełna rok po premierze pierwszej wersji Samsunga Galaxy N7000. Interesujące są również przecieki dotyczące specyfikacji technicznej. Nowy Note ma posiadać wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 5,5 cala (dla porównania poprzednik ma 5,3 calowy ekran) i rozdzielczości 1680 x 1050 pikseli. Ponadto pod obudową będzie skrywać procesor Exynos 5250 (Cortex A15), 1,5 GB pamięci RAM oraz aparat o rozdzielczości 8 megapikseli i obsługę 4G.

Jesteście zainteresowani takim urządzeniem? Czy jednak wolicie klasyczne smartfony i tablety?

źródło: ubuntulife.com


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x