freeblade-840x492

 
Czy znajdują się wśród Was fani popularnego Warhammera? Jeśli zagrywaliście się w bitewniaka od Games Workshop, mamy dla Was propozycję idealną. Warhammer 40k: Freeblade to gra, która ma pojawić się w Sklepie Play już tej jesieni.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 
W tej produkcji przejmiemy kontrolę nad Imperialnymi Rycerzami, wtajemniczone osoby pewnie już wiedzą czego można się spodziewać. Krótko mówiąc, Freeblade zaoferuje nam walki świetnie uzbrojonych mechów. Oczywiście wisienką na torcie ma być tryb wieloosobowy, w którym zmierzymy się w bitwach z innymi graczami.

 
Siłą produkcji będzie także kampania złożona z 40 misji otoczonych bogatym tłem fabularnym. Dodatkowym atutem jest możliwość rozwoju naszego wojownika, modyfikacja uzbrojenia, a także w pełni destruktywne otoczenie. Wy również czekacie z niecierpliwością na ten tytuł?

 

Źródło: Youtube

Dawid Przewoźnik