oneplus2-slider-e1438888972888-1024x446

 

 

OnePlus Two, samozwańczy pogromca smartfonów z 2016 roku podobnie jak jego pierwsze wersja One Plus One dostępny jest w sprzedaży po uprzednim wykorzystaniu zaproszenia. Obecnie dokonano ponad 3,6 mln rezerwacji na stronie internetowej firmy, a One Plus dopiero zaczyna dostarczać pierwsze urządzenia dla osób będących na początku internetowej kolejki zaproszeń, które zdecydowały się zakupić smartfon. Nie wiadomo w jakiej ilości rozeszła się pierwsza dostawa, ale na pewno ostatniej oczekującej osobie (która z każdym dniem się zwiększa) przyjdzie długo poczekać na możliwość wykorzystania zaproszenia.

 

Istnieje jednak sposób na ominięcie kolejki i kupno smartfona bez obowiązku wykorzystania zaproszenia! Flagowy OnePlus Two obecnie dostępny jest zarówno w internetowym sklepie OPPOMART oraz Giztop. Na obu stronach, smartfon dostępny jest od ręki. Jest jednak kilka haczyków.

 

Obecność urządzenia w magazynie nie oznacza, że można uzyskać OnePlus Two dość szybko. Nie wiadomo, ile jednostek jest oferowanych do sprzedaży przez oba sklepy internetowe. Ponadto smartfon jest droższy niż w opcji z wykorzystaniem zaproszenia. W końcu ostatni najważniejszy problem – nie wiadomo czy urządzenie działa w Europie (być może dostosowany jest tylko i wyłącznie do sieci chińskiej).

 

Zaryzykowalibyście kupno OnePlus Two bez wykorzystania zaproszeń czy poczekalibyście w kolejce (tygodnie lub nawet miesiące) na zaproszenie i kupno od głównego źródła?

 

źródło: gizmochina

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.