Nowe tablety od Apollo – Quicki 701, 725 i 730

Newsy

Firma Apollo wprowadziła do swojej oferty trzy budżetowe tablety z serii Quicki, a mianowicie modele o numerach 701, 725 i 730. Cena ich waha się pomiędzy 200 a 500 złotych. Poniżej przedstawię specyfikację techniczną urządzeń.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Apollo Quicki 701 to najtańszy model zaprezentowany przez Apollo. Na Allegro możemy już go kupić za trochę ponad 200 złotych (a swego czasu przedpremierowo dostępny był w Carrefour za 199 PLN). Tablet został wyposażony w procesor Infotmic X210 o taktowaniu 1 GHz i 7 calowy ekran LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Ponadto w urządzeniu znajduje się 256 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci flash, adapter USB, slot na karty microSD oraz 0.3MP kamera i moduł WiFi. Całość ma pracować na Androidzie 2.3.

Kolejne dwa modele są braćmi bliźniakami. Oboje mają identyczną specyfikację techniczną. Różnią się wyłącznie systemem operacyjnym. Quicki 725 działa pod kontrolą Androida 4.0, zaś Quicki 730 na Androidzie 2.3. Paradoksem jest jednak fakt, że to ten drugi model jest droższy o około 100 złotych (!). Urządzenia zostały wyposażone w 7 calowy pojemnościowy ekran o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor BOXCHIP o taktowaniu 1.2 GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Do dyspozycji użytkownika przewidziano 4 GB pamięci flash, gniazdo karty microSD, miniHDMI oraz 0.3MP kamerkę.

Apollo Quicki 701

Apollo Quicki 725

Apollo Quicki 730

Mamy zatem kolejnego producenta, który postanowił wypuścić na rynek serię swoich tabletów z Androidem po dyskontowej cenie ;-).

Źródło: informacja prasowa


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x