Samsung-Smartphone-Holographic-Display-Patent-02

 

Patenty w głównej mierze nie oznaczają tego, co ujrzymy w kolejnych generacjach mobilnych urządzeń, a bardziej pokazują nam czego na pewno nie stworzy konkurencja. Teraz mamy do czynienia już z kolejnym rozwiązaniem Samsunga, które trafiło do urzędu patentowego.

 

Tym razem jest to hologram. Jak mógł Samsung taką innowację opatentować? Dodał informację o połączeniu z wyświetlaczem i ikonach. Tym samym mamy do czynienia z ekranem, który będzie mógł tworzyć ikony-hologramy tak jak to możecie ujrzeć na grafice na początku newsa. Oczywiście nie ujrzymy tego zbyt prędko w mobilnych urządzeniach. Podobny patent Samsung już złożył w swoim rodzinnym kraju, a więc Korei Południowej. Kiedy to było? W trzecim kwartale 2014 roku. To z kolei może oznaczać, że dzisiejsze ujawnione informacje ze Stanów Zjednoczonych świadczą o tym, iż Samsung faktycznie szykuje hologramy dla smartfonów. Mimo wszystko nie liczmy na to. Koreańczycy nie potrzebują teraz wprowadzać takich innowacji, bo ich produkty i tak się sprzedają.

 

Jak dobrze wiemy, dopóki ktoś kogoś nie wyprzedzi to ten pierwszy nie jest zmuszany do rozwoju, gdyż i tak wygrywa. W tym wypadku jest tak samo. O ile Apple nie słynie z innowacyjnych rozwiązań to musimy liczyć na chociażby chińskich przeciwników.

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.