samsung_logo_normal

 

Zaledwie kilka godzin przed premierą pojawiają się nowe przecieki dotyczące flagowego smartfona Samsunga.

Dotąd wszyscy spodziewali się specyfikacji, w której znajdzie się czterordzeniowy procesor Exynos o taktowaniu 1,4 GHz, ekran Super AMOLED Plus wielkości 4,8 cala o rozdzielczości HD oraz aparat 12 MPx.

Na stronie jednego ze sklepów internetowych pojawiła się jednak notka dotycząca sprzedaży telefonu, sugerująca coś zupełnie innego: o ile procesor się zgadza, to serwis zakupowy podaje informację o aparacie 8 MPx i ekranie wielkości 4,6 cala.

Expansys_GSIII

Na ile prawdziwe są te doniesienia, przekonamy się już za parę godzin. Będziemy się starali informować Was o wszystkim na bieżąco.

źródło: talkandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.