lg-optimus-lte

 

Dziś, w cieniu premiery Samsunga Galaxy SIII, LG wprowadza do sprzedaży telefon ze średniej półki cenowej, zapowiedziany na targach MWC 2012 – czyli Optimusa L7. Urządzenie można będzie zakupić zarówno w Europie jak i w Azji.

Przypomnijmy – smartfon ten w swoim wnętrzu zawiera takie podzespoły jak procesor Qualcomm Snapdragon o taktowaniu 1 GHz i 512 MB RAM. Warto też zwrócić uwagę na 4,3-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 800×480 pikseli, aparat 5 MPx oraz domyślnie zainstalowanego na urządzeniu Androida Ice Cream Sandwich. Niestety, system nadal korzysta z autorskiej nakładki LG – Optimus UI.

Cena zapewne różnić się będzie w zależności od regionu, ale patrząc na specyfikację, powinniśmy spodziewać się kosztu około ~1000 zł.

Jak podoba się Wam nowy Optimus?

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.