Kolejny przeciek ujawnia cechy nakładki od Sony

Dawid Przewoźnik Newsy 2015-07-29

Xperia-concept-UI-screenshots (1)

 
Oto wiadomość wprost ze Szwecji, gdzie na stronie Swedroid pojawiły się nowe zrzuty ekranu. Poniżej możecie je zobaczyć i sami ocenić jak wygląda nakładka od Sony będąca właśnie w fazie testów.

 
Producent jak zwykle stawia na stopniową ewolucję, dlatego próżno szukać tutaj wielkich wizualnych zmian. Wszystko wygląda tak, jakby Sony do interfejsu natywnego Androida dodało kilka charakterystycznych dla siebie elementów. Album, Muzyka i Xperia Lounge to wciąż obecne aplikacje wkomponowane w nową nakładkę. Poniżej możecie obejrzeć kilka zrzutów ekranu w tym jeden wprost z aplikacji aparatu. Jest to bez wątpienia Sony Camera co widać na pierwszy rzut oka.

 

Interfejs został tylko w nieznaczny sposób zmieniony, a producent pozbył się części cech determinujących swoją nakładkę np. wyglądu niektórych ikon. Czy to dobry krok? To zależy od punktu widzenia, ujednolicenie może ułatwić przesiadki z innych urządzeń, a także poprawić wydajność pracy. Tylko trochę szkoda, że to co naprawdę wychodzi producentowi na dobre, ma zostać nieco zmienione. Co o tym myślicie?

 

Xperia-concept-UI-screenshots (3)

Xperia-concept-UI-screenshots (4)

Xperia-concept-UI-screenshots (5)

Xperia-concept-UI-screenshots (7)

Xperia-concept-UI-screenshots (6)

Źródło: Swedroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x