realme stawia na tanie 5G

Dzięki realme smartfony 5G będą naprawdę tanie – firma stawia sobie ambitny cel

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Chcąc rozszerzyć portfolio urządzeń 5G, Madhav Sheth, dyrektor generalny realme India i Europe, ogłosił, że wszystkie jego przyszłe telefony w cenie powyżej 15 tysięcy rupi będą obsługiwać 5G. Oznacza to, że teoretycznie każdy smartfon firmy kosztujący ponad 770 PLN będzie wyposażony w nowy standard łączności. Należy jednak do tego doliczyć standardowe 23 procent VAT. Dlatego też najbardziej prawdopodobną kwotą, jaką przyjdzie nam zapłacić za najtańszy smartfon 5G producenta, będzie 949 PLN.

realme stawia na tanie 5G

realme stawia na tanie 5G

realme jest jednym z producentów, który skupił się na wypuszczaniu niedrogich telefonów 5G i zamierza rozszerzyć ich dostępność na niższą półkę cenową. Poniższe oświadczenie zostało ujawnione w dzisiejszym tweecie najwyższego kierownictwa:

Obiecuję #realmeFans, że wszystkie nowe produkty realme powyżej 15K [rupi — przyp. autora] będą dostępne tylko w 5G!
👉Zwiastun planów 5G firmy realme, #realmeGT wystartuje w tym kwartale z wieloma produktami GT
👉Poszerzymy również serię narzo, ponieważ jest to naprawdę #DemocratizerOf5G.

Zobacz też: „Zachowaj spokój” – Netflix ogłosił obsadę polskiego serialu

Z nowym progiem cenowym można śmiało powiedzieć, że seria realme C, która jest najbardziej przystępną cenowo linią, będzie trzymać się 4G. Podobny los powinien spotkać także tańsze modele z serii Narzo. Jednak w pozostałych urządzeniach 5G, w tym tych nieco droższych z serii Narzo, powinno stać się standardem. Warto również dodać, że wybór smartfona 5G nie oznacza jedynie dostępu do sieci najnowszej generacji. To także gwarancja wybrania stosunkowo nowego i nowoczesnego procesora — także w niskiej półce cenowej. 

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy