Zachowaj spokój obsada

„Zachowaj spokój” – Netflix ogłosił obsadę polskiego serialu

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Rozrywka

Obsada Zachowaj spokój jest już znana. Netflix ogłosił, jacy aktorzy wystąpią w serialu i w kogo się wcielą. To już druga polska produkcja oparta na bestsellerowej książce Harlana Cobena.

Obsada serialu „Zachowaj spokój”

Główne role w nowym serialu zagrają Magdalena Boczarska i Leszek Lichota. Aktorzy wcielą się w szczęśliwe małżeństwo, Annę i Michała Barczyk. Krzysztof Oleksyn wystąpi w Zachowaj spokój jako ich syn, Adam.

Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki powrócą do swoich ról z poprzedniej polskiej adaptacji powieści Harlena Cobena (W głębi lasu). Pozostali aktorzy, którzy wystąpią w Zachowaj spokój, to Jacek Poniedziałek, Justyna Wasilewska, Wiktoria Gorodeckaja, Bartłomiej Topa, Agata Łabno, Marta Piętka, Jakub Pruski i Mikołaj Śliwa. 

Reżyserami nowego tytułu Netflixa są Michał Gazda i Bartosz Konopka, a scenariusz napisali Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski. Produkcją zajmuje się ATM Grupa. Netflix planuje premierę serialu na przyszły rok. Niezwykle cieszę się z możliwości ponownej współpracy z Netflix i utalentowanymi polskimi twórcami – zapewnia Harlan Coben, autor powieści Zachowaj spokój.

Czytaj także: Oto nowe Nintendo Switch OLED – nie jest Pro, ale jest lepiej

Serial będzie miał sześć odcinków, a jego akcja rozegra się na zamożnym osiedlu, gdzie toczy się spokojne życie. Ten stan zmieni zaginięcie osiemnastoletniego Adama. „Zachowaj spokój” to dynamiczny, pełen zwrotów akcji thriller, który, choć nie jest kontynuacją W głębi lasu, pokaże dalsze losy kilku bohaterów z pierwszej ekranizacji Harlana Cobena – wyjaśnia Netflix.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy